CSC Chromik Stefan

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Współpraca z AGH

Współpraca z Wydziałem Odlewnictwa AGH

Działalność gospodarcza firmy  jest nośnikiem postępu technicznego zarówno w konstrukcji, jak i w technologii. Wymaga ona więc doskonałej znajomości stanu techniki na świecie w wielu dziedzinach. Projektowanie nowych urządzeń i tworzenie nowych technologii tego projektowania musi wyprzedzać aktualne technologie. Prace nasze zawierają potencjał intelektualny, tym bardziej, że są one produktem przeznaczonym dla przemysłów o najwyższych stopniach trudności konstrukcyjno-technologicznych.

Firma utrzymuje ścisłe kontakty z Wydziałem Odlewnictwa AGH w Krakowie. Znalazło to między innymi odbicie we wspólnym wydaniu książki z zakresu odlewnictwa i przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Książka zawiera aktualne zagadnienia związane z odlewnictwem ciśnieniowym stopów metali i odlewnictwem wtryskowym tworzyw sztucznych. W książce starano się wprowadzić czytelnika w procesy technologiczne i podstawowe zagadnienia konstrukcyjne tak wyrobów jak i form....

Książka przeznaczona jest dla studentów studiujących odlewnictwo zarówno metali jak i tworzyw sztucznych, dla pracowników odlewni jak i inżynierów zajmujących się projektowaniem i wykonawstwem form odlewniczych dla metali i tworzyw sztucznych, oraz konstrukcją elementów maszyn.