CSC Chromik Stefan

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Usługi
Usługi

Elektrody do drążenia

Wykonujemy elektrody do elektrodrążarek wgłębnych z grafitu i miedzi. Na życzenie klienta obrabiamy elektrody na uchwytach dla różnych systemów mocowań (np. 3R, EROWA). Ze względu na przestrzeń roboczą obrabiarki do frezowania w graficie, maksymalny gabaryt obrabianych elektrod zawiera się 280x280x80 (x,y,z).

 

Wykonawstwo odlewniczych form ciśnieniowych

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie konstrukcji form wtryskowych do metali kolorowych (stopy aluminium, cynku, magnezu, miedzi) i tworzyw sztucznych, pozwala na wykonanie narzędzi z zapewnieniem najwyższej jakości.
Posiadamy własne zaplecze konstrukcyjne. Oferujemy wykonanie narzędzi począwszy od projektu po gotowe odlewnicze formy ciśnieniowe. Na życzenie klienta wykonujemy próbne wtryski detali w zakładzie odlewniczym, z których współpracujemy od kilkunastu lat. 

Wycinanie elektroerezyjne (cięcie drutem)

Wycinanie elektroerozyjne rdzeni, stempli, wykrojników, matryc itp. Maksymalna grubość ciętego przedmiotu wynosi od  do 140 mm.

Wycinanie przedmiotów o różnym kształcie górnej i dolnej powierzchni, wycinanie stożka, oraz innych figur zapisanych w pliku .dxf .dwg o zmiennym kącie pochylenia ciętej ściany do 35 stopni.

Więcej…
 

Drążenie elektroerozyjne (wgłębne)

Drążenie wgłębne gniazd form wtryskowych na dwóch drążarkach. Maksymalny gabaryt obrabianego detalu mieści się w przestrzeni 1000x380x150, którego ciężar nie przekracza 0,5t. Maksymalny ciężar elektrody - 20kg.

 

Frezowanie CNC

Frezowanie części na podstawie dokumentacji 3D dostarczonej przez klienta, lub wykonanej na jego życzenie. Możliwość obróbki metali kolorowych, tworzyw sztucznych, materiałów drewnopochodnych.

Więcej…
 

Opracowania technologiczne, konstrukcja

Opracowanie modeli bryłowych narzędzi, części maszyn i użytkowych - na podstawie dostarczonych wzorów, szkiców, zdjęć, modeli 3D z systemów poza CAD, oraz projektowanie detali "od zera" wg wymagań i oczekiwań klienta.