CSC Chromik Stefan

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

O firmie

Projektowanie i Kompletacja Urządzeń Technicznych to firma działająca na krajowym rynku technicznym. Założona została w 1990 roku i od tego czasu stale rozwija i udoskonala swoją działalność, poprzez dobór wykwalifikowanej grupy pracowników i wysoki poziom oferowanych usług. Owocuje to dynamicznym wzrostem obrotów oraz oczywiście doświadczeniem w fachowej obsłudze klientów.

Dostosowując się do warunków szybkiego rozwoju techniki w 2003 roku firma zakupiła pierwszą frezarkę CNC.

Następnie przyszła kolej na zakup innych maszyn dla produkcji narzędziowej takich jak drążarka, szlifierki, frezarki i tokarka narzędziowa.

 

W obecnym czasie firma dysponuje dwoma frezarkami CNC z głowicami 18.000 i 40.000 obrotów, programowalną drążarką elektroerozyjną (wgłębną), wycinarką elektroerozyjną,  precyzyjną frezarko–szlifierką DECKEL LKD, szlifierką płaszczyznową i innymi maszynami pomocniczymi. Frezarki CNC są dostosowane do obróbki grafitu.

Tworzona dokumentacja realizowana jest na etapach od założeń technicznych do projektu techniczno-roboczego, przy wykorzystaniu oprogramowania CAD - 3D. Posiadamy licencję Autodesk INVENTOR, 2 licencje Solid WORKS, SolidCAM,  MegaCad, licencję SprutCAM oraz program PC-cam do sterowania obrabiarkami CNC.